O Firmie TOPO

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie projektowania i instalacji systemów asekuracyjnych w zakładach przemysłowych. Oferujemy kompleksową obsługę: projektujemy i instalujemy systemy zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości, prowadzimy audyty bezpieczeństwa, dystrybuujemy sprzęt do pracy na wysokości oraz prowadzimy szkolenia wysokościowe dla pracowników. Zajmujemy się także wykonywaniem prac na wysokości, w przestrzeniach zamkniętych oraz w innych trudno dostępnych miejscach, ze szczególnym uwzględnieniem prac wymagających dostępu linowego. Posiadamy wszystkie niezbędne kursy i uprawnienia. Dysponujemy także własnym sprzętem oraz zapleczem transportowym. Naszym celem jest sprawienie, aby praca na wysokości była wykonywana tak świadomie i odpowiedzialnie, jak to tylko możliwe. Nie chcemy, by o bezpieczeństwie decydował przypadek. Wybieramy najwyższą jakość bezpieczeństwa.

Pracownik wysokościowy wykonuje pracę, wisząc na linie na silosie. Ma ubrany czerwony kask i granatowy kombinezon. Twarz ma okrytą niebieską bandanką we wzór moro.

Misja

Wartość ludzkiego życia jest bezcenna. Misją firmy TOPO jest zadbanie o stworzenie bezpiecznych warunków pracy na wysokościach.

Wizja

Chcemy zostać liderem w branży bezpiecznej pracy na wysokości, dostarczając klientom rozwiązania łączące ochronę życia z wygodą użytkowania. Dążymy do zwiększania świadomości przedsiębiorstw w zakresie bezpiecznej pracy na wysokości. Staramy się, aby współpraca z naszą firmą była oparta na zaufaniu i wzajemnych korzyściach. Wierzymy w moc synergii. Dzięki wspólnej pracy można sięgnąć wyżej.