Usługi wysokościowe

W swojej ofercie posiadamy wiele usług adresowanych do osób indywidualnych, firm oraz spółdzielni. Oferujemy swój serwis wszędzie tam, gdzie konwencjonalne metody nie są możliwe, są niepraktyczne lub zbyt drogie. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia i kursy. Dysponujemy także własnym sprzętem oraz zapleczem transportowym.


Alpinista przemysłowy, wisząc na linie, maluje dach zabytkowej huty Uthemanna w Szopienicach. Jest piękny letni dzień.

Malowanie dachów

Oferujemy profesjonalne malowanie, czyszczenie i impregnację dachów o różnej powierzchni, m.in. blachy, dachówki ceramiczne i betonowe, gont, blachodachówki. Zapewniamy indywidualną wycenę, kompleksową obsługę i wysoką jakość wykonanej usługi.

Dwoje pracowników wysokościowych maluje dach zabytkowej Huty Uthemanna stojąc na zwyżce. Jest piękny letni dzień. W tle widać las.

Praca z użyciem podestów ruchomych

Świadczymy usługi pracy na wysokości wymagające użycia podestów ruchomych, na które mamy niezbędne uprawnienia.

Pracownik wysokościowy obcina drzewo metodą arborystyczną. Alpinista jest przypięty do pnia szelkami i pasami. Jest słoneczna pogoda.

Arborystyczna wycinka i pielęgnacja drzew

Wycinamy i pielęgnujemy drzewa metodą sekcyjną. Jest to metoda bezpieczna. Polega na opuszczaniu kawałków pociętego drzewa za pomocą liny. Za jej pomocą można wycinać drzewa w miejscach trudno dostępnych, ciasnych, między budynkami lub nad obiektami. W razie konieczności usuwamy także pnie i korzenie.

Alpinista przemysłowy wykonuje pracę w przestrzeni zamkniętej polegającą na czyszczeniu silosu zbożowego.

Prace w przestrzeniach zamkniętych

W swojej ofercie mamy czyszczenie silosów i cyklotronów, zbijanie nawisów, kontrole jakości powierzchni i połączeń oraz inne prace wymagające przebywania w przestrzeniach zamkniętych.

.

Duża konstrukcja stalowa na tle błękitnego nieba.

Montaż konstrukcji stalowych

Wykonujemy usługi montażu konstrukcji stalowych o różnym stopniu zaawansowania. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia Monterów Rusztowań.

.
.
.
.

Czterech alpinistów przemysłowych myje przeszklony biurowiec, wisząc na linach.

Mycie trudno dostępnych powierzchni

Usługi obejmują czyszczenie i konserwację różnych trudno dostępnych powierzchni takich jak np.: dachy, elewacje/fasady, kominy czy szyby.

.
.

Rudy kot śpi na barierce balkonu zabezpieczonego siatką bezpieczeństwa. Jest ciepły letni dzień.

Montaż siatek zabezpieczających

Zapewniamy chroniący przed ptakami system siatek. Zabezpieczają m.in. przed zanieczyszczaniem balkonów, rynien, sufitów, klimatyzacji, klatek schodowych, czy zagnieżdżaniem się ptaków w nieodpowiednich miejscach. Siatki sprawdzają się też jako ochrona przed ucieczką lub upadkiem zwierząt domowych z balkonu. Zabezpieczamy także hale, zakłady przemysłowe i spółdzielnie. Siatki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, mają różną kolorystykę i gęstość splotu. Są bardzo odporne na czynniki atmosferyczne, dzięki czemu służą przez długie lata.

Wielka, pusta tablica billboardowa na tle lekko zachmurzonego nieba.

Montaż i demontaż reklam
oraz banerów

Wykonujemy montaż i demontaż wszelkiego rodzaju reklam outdoorowych: banerów, billboardów, reklam wielkoformatowych, liter przestrzennych, kasetonów świetlnych, szyldów i masztów.
.
.
.